Sport

Dobry mecz dla zespołu AC Milan. Rezultat remisowy na Old Trafford

Futbol to jedna z najmocniej sławnych sportowych dyscyplin w całej Europie i to bez wątpienia fakt. Prawie co dzień przed odbiornikami siada dużo wielbicieli, którzy pragną śledzić swoich faworytów na placu gry. Między innymi z tej przyczyny zaprojektowane zostały różne rozgrywki, które zrzeszają najwybitniejsze zespoły z Europy. Na ten moment najchętniej oglądanymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To w nich możemy zobaczyć najskuteczniejsze kluby ze Starego Kontynentu minionego sezonu. Została stworzona jednak również Liga Europy, do której grają delikatnie mniej uzdolnione drużyny. To jednak nie znaczy, że Liga Europy jest niedobór fascynujących bramek. Grane tam starcia potrafią być niezwykle ekscytujące i dostajemy szansę by oglądać wiele trafień. W tym poście chcemy skoncentrować się na pojedynku [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z drużyną z Mediolanu. To dwie ekipy, które w poprzednich latach święciły sukcesy na Starym Kontynencie, a obecnie koncentrują się nad odbudowaniem własnej siły.

Według sporej ilości ekspertów jest to jedna z najbardziej intrygujących par 1/8 finału zmagań Europa League. Największym mankamentem tego pojedynku jest to, iż kibice nie mają możliwości śledzić go na żywo z krzesełek stadionowych. Piłkarze Milanu świetnie rozpoczęli to starcie. wicelider Premier League dość słabo rozpoczął ten pojedynek i ekipa AC Milan miała chęć szybko wykorzystać tę okazję. AC Milan w ciągu kwadransa strzelił do bramki dwukrotnie. Te trafienia nie były jednak zaakceptowane. Dwa razy trafienia graczy Milanu były odwoływane przez sędziego tego meczu. Fani przed odbiornikami nie doczekali się bramek w pierwszej odsłonie. Bardzo dużo doznań było natomiast w drugiej połowie. Druga połowa o wiele lepiej rozpoczęła się dla Czerwonych Diabłów. Po raz kolejny swoją fantastyczną dyspozycję zaprezentował Bruno Fernandes. Fenomenalnie dograł piłkę do Diallo, a ten bez większych problemów wpakował futbolówkę do bramki Milanu. Wyglądało na to, że piłkarze gospodarzy dowiozą dobry wynik do końca meczu, jednak Milan zdołał trafić na remis w ostatnich minutach. Dla Milanu trafienie upolował Kjaer i pojedynek skończył się wynikiem remisowym 1:1.