Sport

Gigantyczne przeżycia w doliczonym czasie gry pojedynku z drużyną narodową Anglii! Szymański Damian strzelił gola i został nazwany bohaterem piłkarskich kibiców!

Od dłuższego czasu zwracamy uwagę na fakt, że polska kadra rozgrywająca mecze na byłym stadionie dziesięciolecia bywa bardzo ciężka do pokonania. Przegrywamy na tym boisku naprawdę nieczęsto i trzeba przyznać, że duża w tym zasługa sympatyków piłkarskich z naszego kraju. W przypadku, gdy Stadion Narodowy jest wypełniony do ostatniego miejsca nasi gracze dostają dodatkowego zastrzyku umiejętności. Zawodnicy szkoleniowca Paulo Sousy w kwalifikacyjnych rozgrywkach do katarskich mistrzostw świata spisują się do tej chwili naprawdę nieźle, ale ich forma oddalona jest od perfekcji. Polskich zawodników w środę wieczorem czekał niesamowicie trudny test, jakim był z pewnością pojedynek z reprezentacją piłkarską Anglii. Każdy piłkarski fan z naszego kraju jest świadomy tego, jak trudnym oponentem w dziejach meczów naszej narodowej drużyny są piłkarze Anglii. Nie mogliśmy sobie pozwolić na wahania w takiej sytuacji, ponieważ niesamowicie ważne było zgarnięcie największej liczby punktów.

Przed tym spotkaniem drużyna Polski była od samego początku skazana na porażkę. Bardzo dobrze z pewnością mieć na uwadze to, że polscy gracze z reguły bardzo mobilizują się na starcia z dużo mocniejszymi. Identycznie było w tym pojedynku i warto podkreślić to, przez chwilę można było nawet stwierdzić, że reprezentacja polska piłkarska rywalizować może o zwycięstwo z zespołem Anglii. Było to niezwykle ciężkie starcie dla polskiej kadry i z pewnością należy ich pochwalić za walkę do samego końca. Wydawało się, iż to może być koniec nadziei o pozytywnym rezultacie, gdy gola w 80 min. strzelił Kane Harry. Polska drużyna ostatecznie nie zamierzała się poddać i przez cały czas szukała możliwości na strzelenie bramki. W doliczonym czasie gry, który doliczył sędzia bramkę na wagę remisu strzelił piłkarz ateńskiego AEK-u Szymański Damian. Była to z pewnością bardzo przyjemna chwila dla tego młodego zawodnika. Na koniec nasza kadra wywalczyła remis na stadionie w Warszawie w spotkaniu z reprezentacją Anglii i w ten sposób w dalszym ciągu posiada naprawdę duże szanse na promocję na światowe mistrzostwa.

TOP Konsultant SEO 2021
TOP Konsultant SEO 2021

Zostaw komentarz