Sport

Mistrz kraju zremisował z Rzymianami

Szczęsny musiał dwukrotnie do wyciągnięcia futbolówki z siatki. Zespół Wojciecha Szczęsnego przez długi czas przegrywała. W drużynie Juventusu FC jest jednak Ronaldo, który potrafi zmotywować zawodników do walki. Finalnie Juventus dała radę doprowadzić do remisu. Mecz dwóch potężnych ekip skończył się wynikiem 2:2. Juventus Turyn przez 30 minut radził sobie w dziesięciu. Czerwoną kartkę otrzymał grający w pomocy Rabiot.

Sympatycy mistrza Włoch po pojedynku z Sampdorią wierzyli w to, że forma ich zawodników poprawił się. Zawodnicy Juventusu Turyn zaprezentowali się o wiele lepiej niż w poprzednim sezonie. Mecz z Romą był jednak niesamowicie zacięty. Gospodarze nie mieli w planach podarować trzech punktów zespołowi Starej Damy. Ostatecznie starcie skończyło się podziałem punktów. Obie drużyny są ucieszone z tego rezultatu.

Dużo bramek w spotkaniu.

Wojtek Szczęsny zaczął to spotkanie w pierwszym składzie. Należy podkreślić, że Wojciech Szczęsny był kiedyś graczem AS Romy. W niedzielę Polak pokazał się z niezwykle poprawnej strony. W wielu akcjach zaprezentował kibicom fenomenalne interwencje. Cristiano Ronaldo także grał fenomenalnie. Po półgodzinie gry nasz bramkarz był zmuszony wyjąć piłkę z siatki. Wówczas arbiter zdecydował się podyktować karny rzut dla drużyny AS Romy.

Do karnego odważył się podejść Vertout. Piłkarz AS Romy oddał celny strzał. Wojciech Szczęsny był niezwykle blisko obronienia tego strzału. Finalnie wpadła do bramki. Juventus FC bym zmuszony walczyć o remis. Przed końcówką pierwszej połowy meczu kibice mogli oglądać jeszcze dwa gole. Najpierw bramkę zdobył Cristiano Ronaldo. Zawodnik z Portugalii otrzymał szansę na trafienie bramki z jedenastki. Arbiter tego spotkania podyktował jedenastkę po dotknięciu ręką Pellegriniego Lorenzo.

Cristiano Ronaldo nie pomylił się i skierował piłkę do bramki. Golkiper Rzymian był w tym przypadku bez szans na udaną interwencję. Strzał gracza Juventusu Turyn był niesamowicie dokładny. Juventus FC bardzo krótko cieszył się z remisu. Chwilę później zawodnicy Rzymian przeprowadzili niezwykle ładną sytuację. Futbolówkę do siatki chronionej przez naszego bramkarza wpakował Veretout Jordan. Należy przyznać, że był to bardzo emocjonujący mecz. Piłkarze Juventusu byli zdeterminowani, aby wywalczyć remis.

Zostaw komentarz