Sport

Naprawdę trudne starcie polskiego zespołu w eliminacyjnych zmaganiach do katarskiego mundialu! Reprezentanci naszego kraju są o wiele bliżej gry w barażowych potyczkach po tym jak zwyciężyli kadrę narodową Albanii!

Dostanie się na mistrzostwa świata dla kibiców piłkarskich z całej Europy jest bez cienia wątpliwości naprawdę istotne. W tym momencie rozgrywane zmagania kwalifikacyjne musiały zostać w tym przypadku wyjątkowo rozegrane później zważywszy na sytuację pandemiczną z poprzedniego roku. Zmagania w eliminacjach do światowych mistrzostw polska reprezentacja rozpoczęła ze świeżo zatrudnionym selekcjonerem Paulo Sousą, którego misją jest wytrenować drużynę narodową do batalii o awans na przyszłoroczne światowe mistrzostwa w Katarze. Początek zmagań w eliminacjach dla polskiej kadry nie był wyjątkowo udany, ale najważniejsze jest to, że daliśmy radę ugrać parę ważnych oczek. We wtorek na wieczór rywalem polskiej drużyny była drużyna narodowa Albanii, która przed rozpoczęciem tego pojedynku plasowała się o jedną lokatę wyżej w klasyfikacji polskiej grupy. To znaczyło, że gracze z Polski muszą triumfować, jeśli chcieli wciąż marzyć o awansie na katarskie mistrzostwa świata.

start tego starcia był niesamowicie wyrównane i naprawdę ciężko było ustalić faworyta do wygranej i rozsądnie zwrócić uwagę na ten fakt. Rezultatem 0 do 0 zakończyła się pierwsza odsłona meczu, co bez cienia wątpliwości było o wiele korzystniejszą okolicznością dla narodowej kadry Albanii. O wiele korzystniej wyglądała o wiele lepiej gra reprezentantów Polskich i byliśmy o wiele bliżej strzelenia trafienia. W końcowym rozrachunku to polska reprezentacja piłkarska dała radę strzelić gola i wysunąć się na prowadzenie w trakcie tego spotkania. Świetne podanie Klicha wykończył Świderski Karol, który na murawie pojawił się w drugiej części spotkania. Trener Sousa znów pokazał, że umie wprowadzać graczy z rezerwy w trakcie trwania pojedynku. Na paręnaście minut spotkanie musiało zostać wstrzymane przez wzgląd na nieodpowiednie reakcje fanów Albanii. Po wznowieniu tego pojedynku jednak nic się nie zmieniło i to zawodnicy polscy mogli świętować z powodu triumfu. w kontekście zmagań o dostanie się do mundialu w Katarze wynik jeden do zera w Albanii to pozytywna nowina. Kwestia dostania się do baraży jest uzależniona wyłącznie od naszych graczy, gdyż polska narodowa drużyna jest na lokacie drugiej.

TOP Konsultant SEO 2021
TOP Konsultant SEO 2021

Zostaw komentarz