Sport

Narodowa drużyna Francji nie będzie w stanie zdobyć tytułu mistrzowskiego, gdyż została pokonana! Genialna drużyna szwajcarska wypracowała awans do ćwierćfinałowej fazy rozgrywek Mistrzostw Starego Kontynentu!

W wieczór poniedziałkowy sympatycy futbolu byli świadkami genialnego pojedynku na stadionie w Bukareszcie. Starcie pomiędzy narodową drużyną Francji, a kadrą Szwajcarii zagwarantowało dużo fenomenalnych emocji, a mało dziennikarzy oczekiwało tego. triumfatora spotkania mogliśmy poznać dopiero po konkursie rzutów karny, a zawodnicy dwóch zespołów przedstawili się naprawdę fenomenalnie. Piłkarze drużyny narodowej Francji wybitnie zainaugurowali drugą połowę, kiedy to 2 trafienia strzelił Karim Benzema, ale jako pierwsi bramkę zdobyli gracze kadry szwajcarskiej. Wydawać się mogło, iż wielkie emocje podczas tego meczu właśnie się skończyły, w chwili gdy na 3:1 gola ustrzelił Paul Pogba. Reprezentanci narodowej drużyny Szwajcarii nie zamierzali jednak odpuścić i ku zdziwieniu wszystkich zdołali doprowadzić do remisu. Arbiter tego pojedynku nie miał wyjścia i był zobligowany zaprosić piłkarzy na dodatkowe 30 minut meczu. Dodatkowy czas meczu też nie pozwolił na obejrzenie rozstrzygnięcia, i dlatego o rezultacie pojedynku musiały zadecydować jedenastki. W trakcie konkursu jedenastek nieco lepsza okazała się szwajcarska drużyna, która wygrała wynikiem pięć do czterech. Zawodnicy kadry narodowej Szwajcarii w 1/4 finału toczyć będą bój z narodową kadrą Hiszpanii.