Wiadomości

Przykry koniec przygody Rafała Brzozowskiego z Eurowizją. Śpiewana ze strony Rafała pioseneczka zbyt przeciętna na miejsce w finale turnieju Eurowizji!

Nasza ojczyzna przeważnie nie zachwycała publiczności w okresie turnieju Eurowizji i bardzo dobrze zdawać z tego sobie sprawę. Zazwyczaj naszego kraju najpotężniejszym osiągnięciem jest kwalifikacja do konkursowego finału, w którym zajmowaliśmy końcowe pozycje. Eurowizję odroczono w roku poprzednim, gdyż nadeszła pandemia COVID-19, która sparaliżowała nie tylko Europę, ale też całą planetę. W odbywającej się w tym roku edycji przedstawicielem naszego państwa podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski, który miał chęć zafascynować fanów dobrej muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Bardzo dużo reporterów nie było uradowanych z wybrania reprezentanta Polski, lecz w rozrachunku końcowym do wymiany nie doszło. Przykro że znowu byliśmy zmuszeni żegnać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Brzozowski, który był polskim reprezentantem w trakcie konkursu Eurowizji nie skłonił ku sobie europejskiej widowni i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półfinału 65. turnieju Eurowizji.

Z pewnością widzowie z naszego kraju są już niezwykle znudzeni tego typu rezultatem. "The Ride" czyli przyśpiewka prezentowana ze strony Rafała Brzozowskiego była naprawdę kiepska i warto to przyznać. Nie było niczego ciekawego w tej piosence co by mogło wprawić w zachwycenie fanów muzyki na Starym Kontynencie. Jest to któraś z kolei odsłona konkursu Eurowizji, podczas którego reprezentant naszego narodu nie ma możliwości dostać się do finałowej fazy. Bez większego problemu można zrozumieć to, iż od dwóch dekad wskazanie reprezentantów naszego kraju na turniej piosenki europejskiej nie idzie nam najlepiej. Bardzo dobrze w takim wypadku wierzyć w to, iż za rok nasz ambasador da radę zakwalifikować się do finałowego starcia o zwycięstwo w turnieju piosenki europejskiej. W takiej sytuacji niesamowicie istotne jest to, by wyselekcjonować charyzmatycznego reprezentanta, który potrafić będzie olśnić telewidzów europejskich. W przeciwnym razie kolejny raz nie zdołamy do finałowego starcia podczas konkursu europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz