Wiadomości

Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

W ostatnich dniach, czyli 7.03 o godz. 20:00 zaistniał wywiad słynnej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O wywiadzie tym stało się niebywale głośno i do tej pory jest to jeden z głównych tematów pośród różnych mediów. Był to 1 wspólny wywiad księcia Harry'ego i Meghan po wypisaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkania z Winfrey para wyjaśniła powody swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Dodatkowo, w oparciu opublikowanego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym sporze w królewskiej rodzinie stoją właściwie po stronie królowej Elżbiety jak i pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Jednak nie można ukryć, iż poparcie jest niezrównanie zróżnicowane, w zależności od wieku i sympatii politycznych. Brytyjskie tabloidy , iż jeżeli tylko Meghan i Harry pragnęliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili nieodwołanie swoją szansę. Prócz wspomnianych wcześniej kwestii para królewska poruszyła także wątek samobójczych myśli Meghan a także tego, iż książe nie zaobserwował wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam podkreślił.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, którzy zajmują się generowaniem poszczególnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili 4 znawców omawiających w publikatorach sprawy rodziny królewskiej na analizę wywiadu 2 dni przed emisją. Profesjonaliści, w tym dawny sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, sugerując tym samym Oprah stronniczość a z kolei Meghan korzystanie z bezkompromisowego oraz ostrego języka. Wywiad Winfrey z księciem Harrym oraz Meghan Markle został ukazany w wieczorem w TVN24. Co ciekawego wywiad ten podglądało średnio w przybliżeniu 1mln odbiorców. Ta telewizyjna stacja była wtedy wiceliderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, jakoby wywiad ten tylko potwierdził informacje dotyczące Oprah jako redaktorki, która może wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Biorąc pod uwagę emocjonujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bezsprzecznie należy stwierdzić, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni zapewne często analizowany.

Zostaw komentarz