Sport

Triumfatora światowych mistrzostw F1 będziemy znać dopiero po ostatnim wyścigu aktualnego sezonu! Wspaniałe doznania i pierwsza pozycja Hamiltona w rundy w Arabii Saudyjskiej!

Został jedynie jeden wyścig do zakończenia obecnie trwającego sezonu Formuły 1, a sympatycy motorowych sportów nadal nie dostali odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. W w zmaganiach w F1 od lat nie przytrafiło się tak, żeby zdobywcę mistrzostwa świata poznać dopiero na koniec decydującego wyścigu całego sezonu. Z tej perspektywy patrząc sezon obecny jest bez najmniejszych wątpliwości nieprawdopodobny. Rozsądnie mieć świadomość, że w tym sezonie tylko dwóch zawodników się liczyło podczas walki o mistrzostwo świata. Oczywiście tu mówimy o Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG Petronas oraz Verstappenie ze stajni Red Bull Racing. W tym sezonie w dalszym ciągu aktualny czempion doczekał się przeciwnika, który był w stanie toczyć z nim bój. W trakcie trwania GP Arabii mistrz świata miał możliwość, aby zrównać się sumą punktów z kierowcom holenderskiego pochodzenia i faktycznie ta sztuka mu się udała. O zdobyciu tytułu mistrza świata F1 dzięki rezultatom ostatniego wyścigu zadecyduje ostatni pojedynek obecnego sezonu.

Bez cienia wątpliwości jazda wspomnianych wyżej kierowców w tym sezonie jest bardzo dobrze. Od wyścigu numer jeden dwaj kierowcy bardzo mocno odjechali pozostałym zawodnikom i dali do zrozumienia, kto tak naprawdę może mieć nadzieję w rozgrywce o tytuł mistrzowski F1. Inni zawodnicy mieli szansę tylko podziwiać ich zmagania o najwyższe lokaty i myśleć o tym który z tej dwójki finalnie zdobędzie tytuł mistrzowski F1. Tutaj trzeba mieć świadomość tego, że w trakcie obecnie trwającego sezonu dużo było niesamowitych doznań i naprawdę często dochodziło do wypadków pomiędzy tymi dwoma niesamowitymi zawodnikami. Pomimo naprawdę wielkich emocji obaj zawodnicy mówią o sobie z gigantycznym szacunkiem i wspominają o tym, że w rozstrzygającym wyścigu sezonu będzie triumfować najlepszy zawodnik. Dla wszystkich sympatyków F1 fakt, iż walka o tytuł mistrza świata rozwikła się dopiero w trakcie wyścigu w Abu Dhabi jest na pewno fenomenalny. Z całą pewnością rozstrzygający wyścig podczas tego sezonu Formuły 1 dostarczyć nam może wiele doznań. Na decydujące rozstrzygnięcie pomiędzy tymi dwoma świetnymi zawodnikami pozostaje nam więc wyłącznie czekać.

TOP Konsultant SEO 2021
TOP Konsultant SEO 2021

Zostaw komentarz