W tym roku będzie premiera najnowszego PS

Jeszcze w roku poprzednim padły deklaracje, że w bliskiej przyszłości Sony zaprezentuje nam swoją nową produkcję - PlayStation5. Na chwilę obecną wśród graczy dalej rozchwytywana okazuje się poprzednia konsola i nie wygląda na to, aby zainteresowanie nią mogło zmniejszać się. Jednakże japońska firma zdecydowała się na wyprodukowanie konsoli najnowszej generacji, przez co gracze z niecierpliwością czekają.

Świeże rozwiązania technologiczne w PlayStation 5

Japońska marka Sony kilka razy udowadniała, że okazuje się nowatorem na rynku oraz jest w stanie zdziwić fanów. PS4 postawiła naprawdę wysoką poprzeczkę dla konkurentów - to wszystko dzięki kompletnie innowacyjnej jakości, jakiej nigdy nie zaproponowała żadna inna marka. Grafika, niesamowicie czułe kontrolery, gry nowszej generacji - gracze bez cienia wątpliwości umieli docenić te wspomniane detale i dzięki temu teraz PlayStation4 okazuje się być najszybciej sprzedawaną konsolą w historii.

Jednakże z początku ukazały się niewielkie kłopoty - firma Sony zamierzała przeskoczyć wszelakie granice technologiczne (co w rezultacie udało im się), lecz sama premiera oraz wcześniejsze zaprezentowanie PlayStation4 zrodziły ambiwalentne odczucia. Klientom, zaprzyjaźnionym ze starszą konsolą PS3, nie całkiem przypasowały na przykład pady, gdyż w pierwszej chwili wydawało się, że są bardzo niekomfortowe. Definitywnie pady miały zasadniczo podmieniony kształt, jednak problemem został pierwotny model konsoli PlayStation 4. PS4 miała kłopot z przegrzewaniem się, urządzenie było w stanie też samo się resetować.

Rzecz jasna po czasie i poprawkach wdrażanych na bieżąco, się okazało, iż jednak Sony idzie w prawidłową stronę, a sama konsola do gier posiada łatkę legendarnej. Oczywiście nie okazałoby się to możliwe, gdyby nie gierki, które wiele fanów wspomina naprawdę ciepło.

PS5 - hit czy porażka?

Prawdopodobnie każdy człowiek czy pasjonat ciekawostek technologicznych ze zniecierpliwieniem czeka na pojawienie się najświeższej konsoli. Sony obiecało, że gry znane z PlayStation4 ruszą na najnowszej konsoli (jednakże nie zadziała na odwrót, co licznym ludziom się nie spodobało). Słychać w tej chwili pierwsze wiadomości o problemach z przedpremierowymi zamówieniami - mówi się, że japońska firma nie wyrabia się z produkcją, aczkolwiek nie wiadomo, czy nie są to aby tylko obłudne pomówienia. W Internecie ukazują się się następne wiadomości również o tym, że konsola PS5 ma teoretycznie problem z jakością 4k. Jednakże i w tym wypadku nie jest pewne, co jest prawdą. Detali dowiemy się w dniu premiery, mianowicie 19 listopada tego roku.

Zostaw komentarz