Woodstock 2018

Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbywał się pod nową nazwą– Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tego roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne rzesze fanów granej tam muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego szybki rozwój miało wpływ nie tylko coraz większe zainteresowanie miłośników muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba jego sponsorów. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się liczba występów gwiazd zagranicznych oraz ilość fanów muzyki zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, wspierane przez wolontariuszy nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy startował w konkursach mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Mimo to uczestnicy cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, wyczuwalnym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji czy zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Jednego można być pewnym – festiwalowy klimat i wspaniałe momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w cudownej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Zostaw komentarz