Wygrana Francuzów z Chorwacją.

W spotkaniu Trójkolorowych z drużyną Chorwacji mogliśmy obejrzeć sporą ilość goli. Ostateczny wynik rozgrywki to 4:2 na korzyść Francuzów. Tym samym Chorwacja nie zdołała odegrać się za finał mistrzostw świata w Rosji. Mistrzowie świata okazali się w tym meczu trochę mocniejsi od wicemistrzów świata.

Większość ekspertów postrzegało ten mecz jako rewanż za finałowy pojedynek mistrzostw świata na rosyjskiej ziemi. Początek pojedynku wyłącznie to potwierdzały. Zawodnicy z Bałkanów prezentowali się o wiele lepiej. Konstruowali sporo sytuacji. Pierwszą bramkę dla Chorwatów strzelił Lovren Dejan. Ostatnie dogranie w tej sytuacji wykonał Hernandez. Od piętnastej minuty goście wygrywali 1:0.

Francuzi nie umieli spowolnić kolejnych sytuacji tworzonych przez ekipę Chorwacji. Fantastycznie wystąpił bramkarz gości. Jego parada zatrzymała Griezmanna przed ustrzeleniem bramki. Griezmann zdobył trafienie kilka minut później. W tej akcji bramkarz Chorwacji nie miał szans na interwencję.

Sporo trafień w tym starciu.

Podział punktów nie pasował żadnej ekipy. Obie ekipy myślały jedynie wygraną w tym starciu. Z tego powodu cały czas sympatycy mogli podziwiania fenomenalnych zagrań. Liczba bramek jest tego świetnym tego przykładem. Na murawie we Francji podziwialiśmy świetny pojedynek.

Na koniec pierwszej części pojedynku francuscy piłkarze rozpoczęli odrabiać straty. Bardzo ważna w w tej sytuacji była forma Martiala Anthony'ego, który zdobył bramkę dające wyrównanie drużynie Francji. Starcia w ramach Ligi Narodów są w stanie dostarczyć telewidzom futbolu wiele wspaniałych przeżyć. Piłkarze obu reprezentacji przedstawili swoje zdolności sympatykom piłkarskim. Bez wątpienia mnóstwo kibiców może być zadowolonych. Na koniec z wygranej cieszyli się mistrzowie świata.

Zawodnicy chorwaccy musieli do pogodzenia się z przegraną. Zawodnicy Chorwacji zaprezentowali się z fantastycznej strony. Dla Francuzów to kolejne zwycięstwo w Narodów Lidze.