Znamy ekipę Domu Modelek w Top Model!

Top Model jest to program przyciągający sporo uwagi w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury oraz prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, czego dowodzą dziesiątki tysięcy widzów zgromadzonych przed odbiornikami. W odcinkach gościnnie zawita sporo znanych i cenionych w świecie mody osobistości, jak na przykład redaktorki pism, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

W ramach tego sezonu w szranki staje czternastu uczestników, wśród których znajdują się także osoby ze specjalnymi biletami - złotym i srebrnym. Bilet w złotym kolorze jury przyznaje tej osobie, która według nich rzeczywiście nadaje się do roli modela lub modelki, dzięki czemu ten uczestnik na wstępie wchodzi do domu Top Model. Natomiast bilet w srebrnym kolorze jest głosem osób głosujących w Sieci, którzy zagłosowali na swojego faworyta, który nie będzie musiał startować w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego się należy spodziewać w tej edycji?

Program stawia sobie za cel zaoferować nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, a także pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, więc co edycję na zgłoszenie decyduje się mnóstwo chętnych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do zaliczenia różnorodne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy odnajdą się oni w w świecie mody pełnym wyzwań. Sędziowie oceniają ich pracę i decydują o tym, który z uczestników opuści program w danym odcinku. Istnieje jeszcze opcja powrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modeli i modelek oraz sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również dowiemy się, kto okaże się być kolejnym uczestnikiem z tytułem Top Model w Polsce. O tytuł walczy sporo wartych uwagi uczestników, dlatego też z pewnością warto jest oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Zostaw komentarz