Sport

Milan odrobił kilka punktów do lidera rozgrywek Interu Mediolan po tym jak pokonał Romę! Świetny pojedynek we włoskiej lidze mieli szansę podziwiać włoscy wielbiciele piłki nożnej!

Bez najmniejszych wątpliwości w tym momencie włoska liga prezentuje się o wiele bardziej emocjonująco niż w minionych latach. Każda drużyna ma kadrę pełną świetnymi graczami, co może przekładać się na niesamowicie pasjonujące spotkania. Można też dojść do wniosku, iż drużyny z ligi włoskiej zrobiły się delikatnie śmielsze po tym, gdy po raz pierwszy od wielu lat to nie Juventus Turyn wygrał tytuł mistrza kraju. Każdy klub z Włoch ma szansę walczyć o mistrzowski tytuł i zwycięstwo Interu FC we włoskiej ekstraklasie to udowodniła. Na chwilę obecną nakreślić głównego faworyta do tytułu mistrzowskiego, gdyż pierwsza czwórka aktualnych zmagań jest niezwykle równa. W tej chwili to Inter FC zajmuje pierwsze miejsce w tabeli włoskiej Serie A, ale do końca sezonu zostało jeszcze naprawdę wiele spotkań. O mistrzostwo ekstraklasy włoskiej rywalizuje druga ekipa z Mediolanu, a konkretnie AC Milan, który rywalizował z AS Romą trenowaną przez szkoleniowca Mourinho.

Warto mieć świadomość faktu, iż piłkarze AC Milan bardzo dobrze zaczęli to starcie. Zdawało się, że mają bieg tego spotkania pod absolutną kontrolą, ponieważ już po 15 minutach mogli się pochwalić rezultatem 2:0. Gracze prowadzeni przez selekcjonera Mourinho starali się odkręcić zły rezultat, lecz popełnione błędy na początku meczu były zbyt kosztowne. Stołeczna drużyna dała radę zdobyć gola kontaktowego na koniec pierwszych 45 minut meczu, co bez wątpienia wlało otuchę w serca fanów tej ekipy. Tammy Abraham sfinalizował genialne dogranie od Lorenzo Pellegriniego i w czterdziestej minucie trafił do bramki. Zawodnicy AC Milan nie mieli jednak w planach oczekiwać do ostatniego gwizdka sędziego i w dalszym ciągu konstruowali ataki na bramkę Romy. Leao Rafael w osiemdziesiątej drugiej strzelił trzecią bramkę i finalnie AC Milan wygrał wynikiem trzy do jednego. Na powiększenie prowadzenia Milan wypracował sobie szansę w samej końcówce meczu, jednakże z jedenastki nie zdołał trafić Zlatan Ibrahimović, gdyż jego strzał obronić zdołał Rui Patricio.

TOP Konsultant SEO 2021
TOP Konsultant SEO 2021

Zostaw komentarz