Sport

W trakcie weekendu na francuskich stadionach było ekscytująco i podziwiać mogliśmy bardzo dużo goli! Gracze Paris Saint Germain rozegrali niesamowity pojedynek w niedzielę na wieczór we francuskich rozgrywkach!

Liga francuska długimi latami była uważana przez dziennikarzy sportowych za zmagania z nieco innej półki. W wielu przypadkach nie mogliśmy śledzić tam wypakowanych gwiazdami klubów, które byłyby w stanie do końca rywalizować w europejskich pucharach. Jednak Na początku ostatniej dekady do Paris Saint-Germain wkroczył całkowicie nowy szef, który zainaugurował całkowicie nowy rozdział dla tego zespołu oraz rozgrywek francuskich. Francuska liga od tej chwili stała się o wiele bardziej ceniona i piłkarze znacznie chętniej akceptowali transakcje do klubów z Francji. I w tym właśnie newsie chcemy skupić się na tym, co obecnie dzieje się w Ligue 1. Na ten moment najsilniejszym klubem w Ligue 1 jest Paris Saint Germain, które ponownie bez żadnych komplikacji idzie ku tytułowi mistrzowskiemu i nie da się tego ukryć. Wydaje się, że teraz brakuje w lidze francuskiej klubu, który byłby w stanie ukrócić dominację piłkarzy Paris Saint Germain.

Ekipa prowadzona przez szkoleniowca Pochettino Mauricio na wieczór w niedzielę zwyciężyła Reims rezultatem 4 do 0. Takim sposobem zawodnicy Paris Saint Germain mogli dopisać do swojego dorobku kolejne naprawdę ważne w kontekście konkurowania o mistrza kraju trzy punkty. Swoją pierwszą bramkę dla Paris Saint Germain podczas tego spotkania zdobył Sergio Ramos, który w letnim okienku transferowym pozyskany został z Realu Madryt i z całą pewnością dobrze mieć to na uwadze. Najlepsze spotkanie bez najmniejszych wątpliwości rozgrywało się pomiędzy Bordeaux oraz Strasbourgiem. W aktualnym sezonie drużyna gości walczy o grę w Lidze Mistrzów, jednak w trakcie tego meczu byli zmuszeni pogodzić się z porażką. Piłkarze Girondins Bordeaux wygrali rezultatem 4 do 3, co bez najmniejszych wątpliwości spodobało się piłkarskim kibicom, którzy zasiadali na stadionie w dniu meczu. Na rezerwie cały pojedynek spędził z kolei Majecki, którego Monaco okazało się słabiej przygotowane od Montpellier i poniosło porażkę wynikiem 2:3. Dobrze zaznaczyć, że była to naprawdę elektryzująca kolejka ligi francuskiej.

TOP Konsultant SEO 2021
TOP Konsultant SEO 2021

Zostaw komentarz